lokalita

Rob Penzion se nachází v poklidném prostředí vilové zástavby a Kunratického lesa, pouhých 15 minut od centra města. 5 minut chůze od stanice metra a autobusového nádraží, nedaleko je obchodního centrum Chodov, supermarket, restaurace a curlingová hala.

location

The hotel is situated in quiet garden suburb near The Kunratice forest park. It takes only 5 minutes walk to the metro station, bus station, Chodov Shopping Centre, supermarkets, restaurants and Curling hall.

pokoje

Disponuje několika pokoji klasik a V.I.P. Pokoj V.I.P je vybaven rohovou vanou a sprchovým koutem. Dále nabízíme jednopokojové a dvoupokojové apartmány s vlastním sociálním ( odkaz na stranky apartmánů) zařízením (wc, vana a sprchový kout) a vybaveným kuchyňským koutem. Ve všech pokojích je možnost přistýlky. Apartmány jsou vybaveny dvojlůžky, TV-DVB, DVD přehrávač, internet (WIFI, kabel) a lednicí.

rooms

The large spacious single room or double room apartments consist of large comfortable double-beds (additional bed available upon a request for each room), separated bathroom (WC, bath tub and shower) and fully equipped kitchen including refrigerator, entrance hallway, TV-DVB, DVD player and internet (WIFI, cable).

doprava

Stanice metra Roztyly (trasa C), sjezd na D1 a Jižní spojku (letiště), 15 minut metrem od Wilsonova nádraží (místní a mezinárodní vlakové spoje) a 20 minut od autobusových nádraží Florenc a Holešovice.

transport

Metro station Roztyly (red line C), exit to freeway D1, takes 15 minutes to the main train station Wilson’s and 20 min to the main bus stations Florenc and Holesovice (international and intrastate routes).

služby

K dispozici je internet, půjčovna DVD, bezplatné parkování ve dvoře, možnost zajištění studené snídaně.

services

Internet connection, free DVD hire, conference room for 10 people with flipchart, data projector, screen or LCD TV, cold breakfast upon a request, free parking.